Pracodawca Przyjazny Pracownikom

Pracodawca Przyjazny Pracownikom

21 listopada br. z rąk Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, Prezes CMC Poland Jerzy Kozicz odebrał nagrodę w XIV edycji konkursu: Pracodawca przyjazny pracownikom, którego organizatorem jest Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność”. Prezydent Duda w trakcie uroczystości powiedział m.in.: „Najlepsi z najlepszych są tutaj dzisiaj. To ci, którzy nie tylko zostali ocenieni przez rynek, ale zostali także docenieni przez tych, którzy z nimi pracują, przez tych, którzy dla nich pracują.”

Konkurs Pracodawca Przyjazny Pracownikom promuje pracodawców, którzy wyróżniają się w zakresie przestrzegania przepisów prawa pracy, w szczególności poprzez stabilność zatrudnienia, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prawa do zrzeszania się w związki zawodowe. Kandydatów do nagrody zgłaszają sami pracownicy zrzeszeni w związku zawodowym „Solidarność”.

3_PPP-1

CMC Poland Sp. z o.o. została doceniona za prowadzony na zasadach partnerskich rzetelny dialog społeczny zapewniający pracownikom zakładu systematyczny, coroczny wzrost wynagrodzeń i stabilność zatrudnienia, za działania w zakresie bezpieczeństwa i warunków pracy oraz zapewnienie opieki medycznej dla pracowników i członków ich rodzin.

Tytuły „Pracodawca Przyjazny Pracownikom” przyznane po raz czternasty \ Aktualności \ Wydarzenia \ Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

https://www.youtube.com/watch?v=ImgI2q_zeKI&feature=youtu.be

Prezes_Prezydent