CMC Poland drugi raz ze Srebrnym Laurem Plebiscytu „Supermeni Jakości”

CMC Poland drugi raz ze Srebrnym Laurem Plebiscytu „Supermeni Jakości”

CMC Poland drugi raz ze Srebrnym Laurem Plebiscytu „Supermeni Jakości” – organizowanym przez TUV NORD POLSKA


​​​​​​​TUV NORD POLSKA po raz kolejny zorganizował plebiscyt, gdzie w konkursie otwartym każdy mógł oddać głos na jedną z firm, spełniającą rygorystyczne warunki przystąpienia do plebiscytu. Inicjatywa ta, ma na celu promowanie systemowych rozwiązań biznesowych oraz poszerzenie świadomości w zakresie systemów zarządzania i szeroko pojętej jakości oraz umocnienie integracji środowiska biznesowego poprzez działania promocyjne mające na celu współpracę pomiędzy podmiotami uczestniczącymi w plebiscycie a TUV NORD Polska. Warunkiem zakwalifikowania firmy do udziału w plebiscycie w kategorii duża firma, było udokumentowanie:

  • działalności biznesowej
  • innowacyjności
  • działań proekologicznych
  • działalności charytatywnej
  • doświadczenia w zakresie systemów zarządzania.

CMC Poland, przystępując do konkursu po raz kolejny wykazała, że jest firmą, gdzie standardy budowane są na ciągłym rozwoju jakości produktów i rozwoju pracowników. Została dostrzeżona nasza innowacyjność, otwartość na współpracę z polskimi jak i europejskimi jednostkami badawczymi w zakresie poszukiwania rozwiązań dla jakości produktów i ich produkcji wg wysokich standardów, co czyni z CMC Poland lidera w wyznaczaniu trendów w branży metalurgicznej. Stawiamy na ciągły rozwój i modernizację naszych procesów technologicznych. Ponadto, firma tworzy jakościowe miejsca pracy, dba o pracowników oraz poprzez promowanie i realizowanie kształcenia dualnego, angażuje się w kreowanie lepszej przyszłości dla nowego pokolenia lokalnej społeczności. W produkcji jakość jest miarą doskonałości lub stanem wolnym od wad, niedociągnięć i znaczących różnic. Jakość jest osiągana poprzez konsekwentne przestrzeganie określonych standardów i wymagań klienta w celu osiągnięcia oczekiwanego produktu/usługi. Miarą jakości jest czynnik satysfakcji, który spełnia wszystkie wymagania Klienta.

 

Głosowanie na Supermenów Jakości zostało zakończone w dniu 30 września 2022r., a jego wyniki zostały ogłoszone w dniu 24 listopada 2022r. podczas oficjalnej Gali Supermenów Jakości.

Firma CMC Poland została laureatem tegorocznego plebiscytu otrzymując Srebrny Laur w kategorii Jakość. Statuetkę z rąk organizatorów odebrali Michał Piwowarczyk Dyrektor ds. Technologii oraz Joanna Gardas-Pilarczyk, Menedżer ds. Sprzedaży.

Supermeni-jakosci-12-22-1