Benefity i wynagrodzenie w Polsce (cmc.com)

Prywatna opieka medyczna w Medicover i przychodnia przyzakładowa

Zdrowie pracowników jest dla nas bardzo ważne. Dlatego też od kilku lat oferujemy naszym pracownikom i członkom ich rodzin możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej w Centrach Medicover i placówkach współpracujących na terenie całej Polski. CMC finansuje swoim pracownikom szeroki pakiet opieki medycznej, w ramach którego mogą skorzystać poza badaniami medycyny pracy i konsultacjami lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, m.in. z: konsultacji 51 lekarzy specjalistów dla dorosłych i 21 specjalistów dziecięcych; kompleksowych badań diagnostycznych, obejmujących ponad 1300 procedur (m.in. szeroki zakres badań laboratoryjnych, tomografie komputerowe, rezonans magnetyczny, endoskopie, scyntygrafie, USG w tym doppler, RTG zwykły i kontrastowy); zabiegów ambulatoryjnych; Hot Line Medicover - telefoniczne porady medyczne 24/7; fizjoterapii; szczepień przeciwko grypie.

W styczniu 2020r. otworzyliśmy w Zawierciu Przyzakładową Placówkę Medyczną Medicover dla naszych pracowników i członków ich rodzin. Przychodnia ta jest największą, nowo otwartą, przyzakładową placówką Medicover w Polsce, jedyną dysponującą własnym aparatem rentgenowskim. Dla pacjentów dostępnych jest 9 gabinetów lekarskich, gabinet zabiegowy, aparatura RTG i USG. Pracownicy wykonują tu kompleksowe badania medycyny pracy oraz mają możliwość skorzystania z konsultacji 10 specjalistów i badań np. RTG, USG.

 

medicover-01
medicover-02
medicover-03

 

Aktywność po pracy

„Work-life balance” naszych pracowników to dla nas kluczowa sprawa. Istotne jest, aby pracownicy po pracy i w czasie urlopu mieli możliwość zregenerować siły i wypocząć ze swoją rodziną. Staramy się zapewnić pracownikom atrakcyjne, często nowatorskie rozwiązania.

Karty Multisport, upominki dla dzieci na Dzień Dziecka i Mikołajki w postaci kart przedpłaconych, to tylko niewielka część propozycji, które oferujemy.

 

aktywnosc-02
aktywnosc-01
aktywnosc-03

 

Pracownicy mają możliwość wybrać ciekawe miejsca wypoczynku, gdzie wraz z rodziną mogą odpocząć, otrzymując przy tym znaczne dofinansowanie z funduszu socjalnego uzależnione od wysokości dochodu w rodzinie. Poza własnym ośrodkiem wypoczynkowym w nadmorskich Rowach, pracownicy mają do dyspozycji w dowolnym momencie roku wybór kilkunastu miejsc w Polsce m.in. w górach, na Mazurach, w tym w hotelu Gołębiewski w Wiśle, który cieszy się ogromną popularnością wśród naszych pracowników i ich rodzin.

Dzieci naszych pracowników co roku czekają na półkolonie organizowane latem i zimą, podczas których mają możliwość zwiedzić liczne atrakcje Jury Krakowsko – Częstochowskiej, Śląska i miasta Krakowa.

WCZASY RODZINNE – CMC Putex Sp. z o.o.

 

wypoczynek-01
wypoczynek-02
wypoczynek-03