Produkty z bogatej oferty CMC Poland są przetwarzane i wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu: budownictwie mieszkaniowym, industrialnym, komercyjnym i infrastrukturalnym, przemyśle ciężkim, budowie maszyn i urządzeń, środków transportu, energetyce.

Z uwagi na unikatowe właściwości, w tym zapewnienie bezpieczeństwa konstrukcji, stal jest stosowana powszechnie w naszym otoczeniu i pozostaje produktem o niskiej możliwości substytucji innymi materiałami.

Czy wiesz, że do budowy domku jednorodzinnego średniej wielkości zużywa się od 3 do 5 t wyrobów stalowych? Czy wiesz, że aby turbina wiatrowa średniej wielkości mogła stanąć na solidnych fundamentach, do ich wybudowania niezbędnych jest około 50 t stali?  Czy wiesz, że w konstrukcji samochodu osobowego znajduje się około 165 kg wyrobów stalowych długich?

W CMC Poland stal jest wytapiana wyłącznie ze złomu pochodzącego z recyklingu. Dzięki temu nasze produkty zyskują wymiar przyjaznych środowisku naturalnemu, a kończąc Cykl Życia, mogą być poddane wielokrotnemu przetworzeniu bez utraty swoich własności.

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty.